NASZA OFERTA

Nasza oferta to oprawa muzyczna wesel i innych imprez okolicznościowych. Na scenie występuje wokal damski i męski. Utwory grane są na instrumentach klawiszowych oraz gitarze.

Wykonywane przez nas piosenki to wiele utworów z różnych gatunków muzycznych i różnych dekad. Mamy w swoim zasobie bogaty i zróżnicowany repertuar dla wszystkich pokoleń.

Zdajemy sobie sprawę że dzisiejsze wesele musi być uniwersalne dla młodych muzyka dyskotekowa elektroniczna a dla starszych żywe brzmienia tradycyjnego wesela. Grupa ,, Travers ,, zapewnia takie rozwiązanie.Do tego jako zespół możemy zagrać i zaśpiewać koncertowo własne utwory z 2 wydanych autorskich płyt. Jesteśmy 3 w jednym, jako DJ wodzirej i zespół zaczynamy imprezę jako zespół wodzirej ale też gramy jako DJ państwo młodzi w trakcie trwania imprezy decydują czy chcą więcej DJ czy zespołu

Informacji o wolnych terminach imprezy ustalamy wcześniej na spotkaniu i nie narzucamy swojego schematu. Każdą imprezę traktujemy indywidualnie i szczególnie dbając przy tym o wysoki poziom oprawy muzycznej o terminach udzielamy informacji telefonicznie jak również mailowo.

Gramy w całej Polsce jak i poza granicami kraju.

Utwory grane przez Travers usłyszysz w lokalnych stacjach radiowych, np. w Radiu Silesia TV Silesia, a teledyski obejrzysz , TV SILESIA oraz na YouTube.

Nasze piosenki ,,WE LUBLINCU,, oraz NOC DLA NAS znajdują się na listach przebojów TV SILESIA, RADIA SILESIA

Współpracujemy z firmami które zajmują się profesjonalnym nagłośnieniem oraz oświetleniem  w razie imprez większych plenerowych

Posiadamy też własne nagłośnienie oraz oświetlenie znanych firm zapewniające czyste brzmienie oraz efekty świetlne.

Zespół aktywnie uczestniczy w różnych festiwalach i balach charytatywnych

Na swoim koncie posiadamy dwie autorskie płyty na których każdy znajdzie coś dla siebie

ZA OPRAWĘ MUZYCZNĄ WYSTAWIAMY RACHUNEK..

POZDRAWIAMY I ZAPRASZAMY DO KONTAKTU